Úvodní stránka » Články » Semináře k PPPD

Ilustrační obrázekRádi bychom Vás upozornili, že 29. ledna v Olomouci a 30. ledna v Brně startuje třídílný cyklus Průvodce PPPD.

Je určen stávajícím pěstounům, pracovníkům OSPOD i doprovázejících organizací, aby si mohli projít jednotlivé fáze péče a ujasnit si, co je role pěstounů, co je role doprovázející organizace, co OSPODu a soudu.

Věnujeme se tématům, jak vést dokumentaci, deník dítěte, kontakty s původní rodinou, jak se rozhodovat, zda dítě má být umístěno v PPPD, jak předávat, co po předání dítěte aj. Jsou zde shromážděny dosavadní dobré zkušenosti a nápady. Jednotlivé díly na sebe navazují, je tedy nejlepší začít od prvního dílu (ani zkušení pěstouni toho zatím nelitovali).


Cyklus má akreditaci MPSV. Pokud byste měli zájem se zúčastnit, přihlásit je možné zde: http://dobrarodina.cz/seminare?field_cilova_skupina_tid%5B%5D=36.

Zároveň se můžete podívat (a případně přihlásit) na ostatní semináře pro pěstouny PPPD, které Dobrá rodina nabízi: http://dobrarodina.cz/seminare?field_cilova_skupina_tid%5B%5D=36