Úvodní stránka » SEMINÁŘE K PPPD

Ilustrační fotoSEMINÁŘE K PĚSTOUNSKÉ PÉČI NA PŘECHODNOU DOBU

Dobrá rodina nabízí pravděpodobně nejširší nabídku seminářů k pěstounské péči na přechodnou dobu v ČR. Mezi akcemi najdete setkání pro zkušené pěstouny, sociální pracovníky a další odborníky i pro ty, kteří ještě nevědí, zda by se mohli stát pěstouny. Jedná se o několik typů seminářů:

  • Moderní pěstounství: seminář pro zájemce o PPPD, aktuální termíny najdete na stránkách www.dobrarodina.cz nebo zavolejte (reportáž se setkání najdete zde)
  • Semináře pro pěstouny PPPD - konkrétní témata zaměřená na potřeby pěstounů PPPD, např. Dítě drogově závislé matky, Kniha života a deník dítěte v PPPD, Psychologická témata v PPPD aj.
  • Kluby pěstounů PPPD - už nyní běží v Praze, Sokolově, Českých Budějovicích, Liberci, Pardubicích a Olomouci. V případě zájmu napište, uspořádáme je i v ostatních regionech, máme s tím bohaté zkušenosti.
  • Vzdělávací pobyty pro pěstouny PPPD
  • Semináře s akreditací MPSV pro sociální pracovníky i pěstouny.

Přihlašování na semináře probíhá na stránkách www.dobrarodina.cz. V seminářích si vyberete ten, který se Vám líbí, a rezervujete si na něm účast. Kontaktní e-mail: seminare@dobrarodina.cz.

Chcete zde zveřejnit informace o seminářích k PPPD, které pořádají další organizace? Kontaktujte nás!